Ing. Petr Čeněk

Účetnictví a daňové poradenství

Reference

Na českém trhu působíme od roku 1993, za tuto dobu jsme získali celou řadu spokojených klientů z řad firem i podnikajících fyzických osob (OSVČ). Mezi naše dlouholeté klienty patří například následující firmy.

Dětská kardiologie s.r.o. (Praha 4)

Dětská kardiologie působí na našem trhu od roku 2000, zabývá se kardiologickými vyšetřeními dětských pacientů do 19 ti let věku. S touto společností spolupracuji od roku 2001 a zpracovávám pro ni mzdy, účetnictví a veškeré daně.

Golden Leaves s.r.o. (Praha 5)

Firma Golden Leaves se zabývá zahraničním obchodem. Vlastní ji mladý podnikatel ze zahraničí, kterému pomáhám se zastupováním na úřadech, radím mu ohledně české legislativy, hlídám pro něj důležité termíny. Zpracovávám účetnictví, výkazy, daně.

ProNet s.r.o. (Praha 6)

Firma ProNet se již od roku 1994 zabývá službami v oblasti informačních technologií a výpočetní techniky. Za tuto dobu získala řadu stálých, spokojených klientů. Této firmě vedu účetnictví, mzdy a zpracování daňových výkazů od roku 1998.

RT Power a.s. (Bělá pod Bezdězem)

Akciová společnost RT Power se zabývá pronájmem a správou nemovitostí. Spolupracuji s nimi od roku 2010. Nyní je zastupuji na základě generální plné moci.

TEBET s.r.o. (Všenory)

Pro společnost jsem začal zpracovávat účetnictví a mzdy v roce 1997, samozřejmě včetně ročních přehledů, zpracování daňových přiznání atd. Společnost procházela vývojem ve své činnosti, v současnosti se věnuje zejména prodeji značkového oblečení GLAMOUR aj.

Vinotéka z radosti s.r.o. (Praha 6)

Prodejce kvalitního vína od tuzemských vyhlášených vinařů, také dovozce, který již od roku 1993 působí v Praze 6 v Břevnově, kde provozuje oblíbenou vinotéku, mezi jejíž spokojené klienty sám patřím. O účetnictví a daně se zde starám od roku 2011.

Elektro ROWAN s.r.o. (Kunratice)

Firma se zabývá dovozem a prodejem bílé elektroniky, zejména ze SRN. Díky výborné znalosti zdejšího prostředí a osvědčenému obchodnímu modelu si může dovolit prodávat spotřebiče výrazně pod cenou oproti běžným kamenným i internetovým obchodům. Této firmě vedu účetnictví od roku 2013.

a další...


Podívejte se jaké služby můžeme nabídnout Vám.